SerMimar Taş Ev, Taş Villa
Taş Ev Villa Proje ve Taahhüt Hizmetleri

+90 505 507 04 18
sermimar@sermimar.net
, , , , , , , ,

Teraslı Modern Lüks Taş Ev Modelleri

previous arrow
next arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Taş Villa Yaptırmadan Önce Lütfen Okuyunuz!

Profesyonel mimar, mühendislerden oluşan teknik kadromuz ve baba mesleğini devam ettiren usta ekibimiz ile tanışmadan villanızı yaptırmayınız!

Taş Ev Villa Fiyatları İçin Tıklayınız

Taş Villa Modelleri

Bir dönemin en gösterişli, en heybetli ve en çekici villaları geri döndü! Taş villalar artık villa tutkunlarının en yeni gözdesi haline geldi.Özel bir dekorasyon gerektiren ve kendi içinde çok farklı tarzlarda inşa edilebilen bu villalar istenen her büyüklükte yapılabiliyor. En önemli özellikleri ise dayanıklı ve heybetli bir görünüm sergilemeleridir.Kiremitli ve betonarme evlerden çok daha farklı bir mimari ile inşa edilen taş villalar haliyle daha lüks konutlar sınıfında yer alıyor. Özellikle sıcak kentlerde yaşayanların öncelikli tercihi olan bu yaşam alanlarının inşasında doğal taşlar kullanıldığından diğer konutlara nazaran daha serin olabiliyor. Rengi, tarzı, duruşu ve imajı ile görenlerin hayranlığını kazanan taş villalar artık sadece yaşam alanı olarak da kullanılmıyor.

Taş Villaların Meraklıları Artıyor!

Pek çok firma çalışmalarını sürdüreceği mekan olarak da doğal taşların kullanıldığı bu mimarileri tercih ediyor. Bu sayede firma imajını da destekleme ihtiyacından kurtuluyor. Bir kaleyi andıran görünümleri ile sağlamlık noktasında endişeleri yerle bir eden villalar sadece dış görünümleri ile değil iç mimari ile de özel bir hava yansıtıyor.Taş villalar inşa edilirken iç bölümlerinde mutlaka sütunlar gibi antik dönemlerden kalma dekorasyon yöntemleri uygulanıyor. Dolayısıyla henüz yeni tamamlanmış olan villaların dahi antik bir görünüm elde etmesi de asla güç olmuyor. Bu yaşam alanlarının meraklılarının gün geçtikçe arttığını belirtmek isteriz. Son yılların en favori villa tarzı olmayı başardı.